AKTUALITY

Krajské kolo soutěže ve fotbale

Dne 18. 10. 2024 se žáci Střední školy Edvarda Beneše zúčastnili krajského kola soutěže ve fotbale hochů v Blansku. Turnaj byl rozdělen do dvou skupin po třech týmech. V naší skupině jsme měli nelehké soupeře z Boskovic a Brna.

V prvním utkání s týmem z Boskovic jsme měli, zejména ve druhé půli, jasnou převahu a i přes vícero vyložených šancí se nám nepodařilo vstřelit branku. Utkání skončilo nerozhodně, poté následovaly pokutové kopy, ve kterých jsme zvítězili.

Ve druhém útkání jsme narazili na těžšího soupeře z Brna, kterému se nám podařilo v první půli vstřelit branku. Ve druhé půli naši borci bojovali jako lvi, ale srovnat skóre se nepodařilo a utkání skončilo v náš neprospěch 0:1. Vzhledem k počtu získaných bodů ve skupině za jednu remízu jsme skončili na třetím místě a do dalších bojů jsme nepostoupili.

Kluci byli krůček od vytouženého postupu a za svůj výkon se v žádném případě nemuseli stydět, ba naopak.

Za statečnost a bojovnost jim chci moc poděkovat a budu se těšit na další spolupráci.